jak działa kampol wms

Dowiedz się jak działamy

Nasz proces usprawni obieg twoich opakowań, zaoszczędzi koszty oraz ograniczy emisję CO₂ Dowiedz się jak!

jak działa kampol wms

Poznaj nasz proces

Przyjęcie

Przyjęcie palet następuje w momencie otrzymania palet od dostawcy lub klienta. Na tym etapie weryfikujemy dostawcę, dokumenty oraz zgodność ilościową.

Klasyfikacja palet

Palety są poddawane kontroli pod kątem stanu technicznego, rozmiaru oraz klasy jakości. Proces klasyfikacji jest ustalany i dostosowywany do indywidualnych oczekiwań klienta, a kontroli może podlegać każdy jej element.

Naprawa palet

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń w paletach drewnianych zostają one poddane naprawie zgodnie z normą europejską EN ISO 18613:2014

Magazynowanie

Palety drewniane są magazynowane oraz oczekują na zamówienie przez klienta. Wielkość magazynu przeznaczonego na palety klienta jest ustalania według jego potrzeb oraz oczekiwań.

Wydanie

Kampol WMS pozwala definiować odpowiednie dostępy dla osób, które będą miały możliwość zlecenia wysyłki lub awizowania transportu, który podstawi się na załadunek. Cały proces jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

Analiza i raport

Tworzymy raporty wedle twoich potrzeb. Począwszy od raportów ilościowych, jakościowych dotyczących zwrotów po analizę wydań oraz zapotrzebowania na palety, a także jakość zwracanych palet do Kampol WMS.

jak działa kampol wms

Z Kampol WMS ograniczasz ślad węglowy

Świadomość klimatyczna wzrasta na całym świecie i nie jest obojętna również dla nas. Nasz proces pozwala na ponowne wykorzystanie palet używanych co w znacznym stopniu nie tylko ogranicza emisję CO2 do atmosfery, ale również ogranicza wyręb lasów na potrzeby produkcji palet.

w 2022 i 2023 r ograniczylismy emisję CO2 o

9 856 490 kg